Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom? Vagy csak...

Mi lehet a bajom? Vagy csak próbál beállni a menzeszem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


24 éves vagyok és nem volt menstruációm csak egyszer 10 évvel ezelőtt.

November 17.-én megjött. Előtte nagyon görcsöltem, fájtak a melleim és erős, sűrű fehérfolyásom volt.


Menstruáció közben nagyon intenzíven görcsöltem, rosszul voltam és a fájdalomcsillapító szinte alig segített. Folyt belőlem a vér, ahogy ültem a wc-n. Alvadt vér nem volt, esetleg nagyon minimális mennyiségben apró szemekben. Az utolsó napon hasmenéses hányingeres érzés jött rám, ahogy rohantam a mosdóba. Ott éreztem, hogy kiment a vér a fejemből és le kellett ülnöm a wc-hez, mert éreztem ebbű' baj lesz.


Ez nagyjából 5-6 napig tartott, utána 1 hétig barna, alvadt vér szerűség volt a betétemen, ugyanúgy görcsöltem közben.


Ahogy véget ért ez az időszak, átmentem páromhoz. Rajta ültem gépezés közben, mikor elment és átázott a nadrágja, vele együtt az enyém is.

Ahogy elment elvitte magával a nyugalmamat is. Azóta azon pánikolok, hogy terhes vagyok. Fizikailag nem voltunk együtt még, friss a kapcsolat. (Szorongásos zavarom van paranoiával, terhességi fóbiával megfűszerezve)


Másfél hete vettem terhességi tesztet is, ami negatív lett. Előző héten pedig voltam nőgyógyásznál, aki semmit nem mondott azon kívül, hogy mehetek ultrahangra és hogy szűk vagyok. A papíron annyi van, hogy a fődiagnózis amenorrhea, kis uterus és szabad környezet. Még ultrahangra nem jutottam el, mert elküldtek azzal az indokkal, hogy 1 nap nincs két vizsgálat. Előző vizsgálatok során már megállapították nálam az amenorrheát, a kis uterust és ováriumokat.


Ott tartok jelenleg, hogy a Flo 18-19.-re írta a menstruációm és sehol semmi. Folyamatosan iszonyat fáj az alhasam, szinte minden porcikám fáj, levagyok gyengülve és álmos vagyok folyton, nem bírok enni. Szinte ugyanazok az előjelek vannak, mint mielőtt megjött novemberben csak nincs erős fehérfolyásom.

A gyengeség és az evési zavar a menstruáció előtt is megvoltak, de most intenzívebb.

Ráadásul iszonyatosan pánikrohamjaim vannak és erős depresszióm, úgyhogy elnézést kérek, ha értelmetlen a kérdésem felétek csak gondoltam kiírom magamból hátha letudok nyugodni.

Munkába se bírtam bemenni a héten, annyira szétcsúsztam lelkileg és fizikailag.

Mi lehet a bajom? Próbál beállni a menzeszem sikertelenül? Vagy más lehet a probléma?



ma 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy tízéve kellett volna már orvoshoz elmenned ezzel, mert nem normális dolog.


A szexet meg ennyi ésszel és ennyi tudással jó lenne hanyagolnod.

ma 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítő választ
ma 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!