Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 éve fennálló hüvelygyulladás???

1 éve fennálló hüvelygyulladás???

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már többször írtam ki kérdést ezzel kapcsolatban,de most megint baj van vagyis még mindig. Beszedtem 2 doboz Azitromicin antibiotikumot e.colira. 1 doboz Kliont trichomonas gyanúra mert az a férjemnél igazolódott vizeletből. És ahogy elfogytak ezek a gyógyszerek újra rettenetes hüvelyfájdalom jelentkezik. Most újra vissza gyulladtak a külső nemiszervek is. Fáj minden deréktól lefelé. Márciusban a Klion után ugyanez volt. Akkor most félre vagyok kezelve? Múltkor a doxycyclintől jobban éreztem magam ideig-óráig. De azt azért írta az orvos mert ureaplasma gyanú volt. Std negatív. Most akkor mi a bajom? Van olyan hüvelygyulladás ami kórokozó nélkül jelentkezik??? Mert az internet alapján nincs ilyen.
tegnap 14:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Már használtam Gynoflort,aztán szájon át szedhető lactobacillust. Most Vitagyn-C,Gynophillus. Mindent kipróbáltam.
ma 05:27
 12/12 qborka ***** válasza:

Nekem anno a Gynevac szüntette meg a rémálmot,ám kb 10 éve nem kapható.

Nem tudom,a Gynatren elérhető e még, keressetek rá.

Annyi, hogy, amikor az első kùràt Gynevac kaptam, kapta az akkori párom is.


Teljesen átérzem a helyzetet, nekem talán 4 év kálvária volt,az akkori dokim még be is fektetett a kórházba 5 napra,vmi infùziót kaptam napi kétszer- nem emlékszem mit,2003ban volt talán ,de nem ez volt a megoldás.

ma 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!