Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 éve fennálló hüvelygyulladás???

1 éve fennálló hüvelygyulladás???

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már többször írtam ki kérdést ezzel kapcsolatban,de most megint baj van vagyis még mindig. Beszedtem 2 doboz Azitromicin antibiotikumot e.colira. 1 doboz Kliont trichomonas gyanúra mert az a férjemnél igazolódott vizeletből. És ahogy elfogytak ezek a gyógyszerek újra rettenetes hüvelyfájdalom jelentkezik. Most újra vissza gyulladtak a külső nemiszervek is. Fáj minden deréktól lefelé. Márciusban a Klion után ugyanez volt. Akkor most félre vagyok kezelve? Múltkor a doxycyclintől jobban éreztem magam ideig-óráig. De azt azért írta az orvos mert ureaplasma gyanú volt. Std negatív. Most akkor mi a bajom? Van olyan hüvelygyulladás ami kórokozó nélkül jelentkezik??? Mert az internet alapján nincs ilyen.
tegnap 14:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Már óvszert használunk,mindent 60 fokon mosok,borotvát is kidobtam. Nem tudom már hogy mit tegyek. Az együttlét után most már a hasam is fáj,múltkor szex után barna folyásom volt napokig. 3.orvos látott már idén és nincs előrelépés.
tegnap 14:37
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A gumikon a sikosító , a tabletták hormonkészítmények fő mellékhatásai okozzák . Menj el allergia stb kivizsgálásra vérelemzésre , ez nem biológiai eredetű sem fertőzés félrekezelés rossz tabletták és hiányzó enzim nyomelem okai .
tegnap 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mert most hogy ezt írtad elgondolkodtató,mivel a sikosítóra már én is gyanakodtam. Az óvszerre is rákenjük,és óvszer nélkül is ezt a sikosítót használjuk.
tegnap 14:59
 4/12 A kérdező kommentje:
Viszont a férjem tünetmentes,illetve neki meg azt írják mindig az urológián a papírra hogy a mellékhere tömöttebb tapintású,gondolom a trichomonas miatt mellékhere gyulladás lehet. Mert neki mikroszkóp alatt látszott a trichomonas a vizeletben. De akkor nekem miért lett negatív az std méhnyakról? Főleg hogy nekem tünetek is vannak.
tegnap 15:03
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Mert nem fertőz a hpv , sem semmilyen virus , a baktériumok egyénileg mutathatók ki . A tesztek semmit sem érnek . A tabletták sem , mert üzlet . Elvileg fertőző betegséggel nem okoztam semmit másnak , a tesztek egyszer pozitívak majd negatívak lettek . Pozitív hpv volt a barátnőm én nem lettem az , majd neki eltűnt pár hét múlva teljesen kezeletlenül . A pirulákat oltást el kell adni ,önként megveszed a hatása is a tied ....
tegnap 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem is gyanús már ez az egész. Minden pénzemet a gyógyszertárba meg a magánorvosokhoz hordom már 1 éve. És össze-vissza beszél mindegyik.
tegnap 15:28
 7/12 qborka ***** válasza:
76%
Hüvelyflórád helyre lett állítva? Antibiotikum mellé m8nd8g használok gynoflort vagy hasonlót.
tegnap 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Nekem felfázásom volt. Felírt a szuper" nőgyógyász kevert fertőzésre kúpot, miután semmit sem éreztem, jól voltam. Aztán javasolta a ginofillus restoret, amitől bedőlt a ph- m, de úgy, ahogy még sosem. Gombas, baktériumos kúpokkal soroztak meg egymás után. A végén már méhszájsebem is lett ettől, kiszáradt nyálkahártyával, és folyamat gyulladással.

Egyik csodadoktor" legalább az érzékelhető tüneteimet, mint fájdalom megszüntette.

Ám, egy örök vörösség maradt vissza, havonta kijövő furunculusszal, és bármi lactobacillust szedek szájon át, sz. Rt sem enyhül. Viszont jól vagyok érzésre.

Fogalmam sincs, mi lehet ez.

Az orvosoktól rettegek az eset óta.

Írjon, aki kijött ebből!

Neten tényleg semmi info a csak vörösre gyulladt, különben tünetmentes nyálkahártyáról.

Amellett, hogy para, fogalmam sincs mit tegyek. Az orvosoknak ez a terület tippmix, és olyanom, mintha fogalmuk sem lenne, mitől gyógyulna adott probléma.

Aki tud jó szakembert, az írja meg.

tegnap 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ugyanez a tapasztalatom, össze- vissza beszélnek a nőgyógyászok. Szerintem nem értenek ehhez a területhez.

Emellett bátran felírnak antibiotikumokat, amikről fogalmuk sincs, hogy jók e az adott problémára.

Ha ezt előre tudom, tuti, hogy nem megyek el egy sz. ros megfázással.

Lebetegítettek. Azóta szívok.

tegnap 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem egy rutin nőgyógyászati vizsgálat során derült ki az egész,csak a szokásos fogamzásgátlómat mentem feliratni és mondták hogy előtte kell egy vizsgalat. Addig nem volt semmi tünet amíg nem kezdtek el össze-vissza kezelgetni. Illetve annyi volt hogy a hajam hullott,azóta is. És azt állítják hogy ez egy góc ez a gyulladás és ettől hullik.
ma 05:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!