Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért mindíg menszeszkor jön elő?

Miért mindíg menszeszkor jön elő?

Figyelt kérdés
Menszesz 3 napján mindíg elöjön a hüvelygyulladás már harmadik hónapja.Már orvosnál voltam 3x.Mindig kliont írja fel.Elmúlik és menszeszkor előjön akarmit használok.Most pl Klion után a lactinellet hasznaltam kb 3 szemet mert ugye megjott.

aug. 9. 06:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy erzekeny vagy a betetre/tamponra, amit hasznalsz.

En viszketek bizonyos betetektol.

aug. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit használsz a menzeszre és milyen márkát?
aug. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most direkt biointimot vettem,de hiába,előtte pedig alwayst hasznaltam.Orvosnak mondtam,hogy menszeszkor jon elő nem e betettol van es azt mondta hogy nem attol van.
aug. 9. 07:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem próbálod meg esetleg a tampont, intimkelyhet, vagy a mosható menstruációs bugyit?
aug. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tampon nem roszabb?
aug. 9. 08:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. A másik két alternatíva meg még biztonságosabb, mert nem vegyszerrel készül.
aug. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát én már nem tudom,de az orvos nem tud kikezelni....Most,ha visszanegyek hozzá megint ugyabazt írná megbazt mondaná,hogy nem szedtuk be a gyogyszert rendesen.Pedig igen!A kozelben nincs mas orvos,es mashol meg csak magan ami ki tudja mennyibe kerulne....
aug. 9. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!