Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruácó nagyon befolyásol...

A menstruácó nagyon befolyásolja az alhasi ultrahang eredményét?

Figyelt kérdés
Holnap reggel megyek alhasi ultrahangra, és hirtelen jött meg a menstrúáció. Kipróbáltam trükköket, hogy kicsit felgyorsítsam a folyamatott, de nem hiszem, hogy sikerült... Azért lenne nagyon fontos, mert a beutalón külön ott van, hogy menzesz után. Megvárom a reggelt, de ha még meglesz akkor lemondjam, vagy nem?

okt. 14. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Mond le.
okt. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem. De azt mi nem tudhatjuk, hogy miért írták a papírodra, hogy menzesz után….
okt. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem megcsinálták az uh-t menstruációs időszakban is. De ha a beutalón az áll hogy menstruáció után menj, akkor mindenképpen várd meg míg elmúlik.
okt. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor mondd le, ha adnak uj idopontot par nap mulvara, ha nem tudnak adni, akkor menj el es monddmeg szorri, de valoszinu egy honap mulva is ugyanez lesz, ha akar kell igy is megnezhet (persze ne tamponnal menj!). Max szemelyesen jobban hajlandoak adni egy kozeli idopontot, mertlatjak nyomulsz. Ha telefonom csak lemondod, hogy bocs varatlan megjott, akkor kb vagy elhiszik vagy nem. es majd varhatsz ujra heteket vagy honapokat akar
okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) . Nem múlt el, de elmentem és elmondtam a dokinak a szituzációt és azt mondta nem baj, elvégezte a vizsgálatott.
okt. 16. 03:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!