Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj az együttlét ?...

Miért fáj az együttlét ? Hüvelyszárazság?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Kb. 2 hónapja szinte minden együttlét során, főleg az elején fájdalmat érzek a hüvelynyílásomnál. Síkosítóval is próbálkoztunk, viszont úgy is fent áll a probléma. Eddigi életem során semmi probléma nem volt ezzel, most kedződött két hónapja. Nőgyógyásznál is jártam álatlános vizsgálaton. Mondtam neki mi a gond, megnézte és nem látott semmi elváltozást illetve mondta hogy fertőzés jeleit sem látja. Ajánlott egy hüvelyszárazság elleni krémet. Használhat az ilyesfajta krém erre a problémára? Alapvetően nem fáj, csak együttlét során, van amikor utána maximum egy napig pisilés közben is tapasztalok irritáló érzést. Valakinek volt hasonlóban tapasztalata? Mi segített benne? (Gombás fertőzés ellen is használtam kúpot, az után sem lett változás, illetve Beliema hüvelykrémet próbáltam de az sem segített)



ma 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:
A nőgyógyásznak nem hiszel, a képzetlen idegeneknek meg hinnél?
ma 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!