Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az, hogy van amikor...

Miért van az, hogy van amikor nagyon kívánom az együttlétet van amikor meg kicsit sem?

Figyelt kérdés
jún. 18. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hormonok
jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ez általában hullámzó nőknél és férfiaknál egyaránt.


Főleg a nőknél, mert a hormonok így "veszik rá" a testet az ovuláció előtt/közben a minél több együttlétre, hogy legyen esély a terhességre. Menstruáció előtt meg PMS tünetek miatt sokan nem kívánják, ez van.


De ez, ismétlem, egyéni, hallottam már olyat, hogy valaki menstruáció előtt és alatt kívánja legjobban, ez szerintem ritkább.

jún. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én a ritkább eset vagyok
jún. 18. 16:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Azzal sincs semmi gond :)


Akkor jelez a tested, ha hónapokig nem kívánod, de előtte meg ezzel nem volt gond, na akkor az utalHAT valamire, hormonális gondra, a testünk egy okos szerkezet.


Ami kihívás lehet, ha változó, mikor kívánod az együttlétet: ha gyereket terveztek, a teherbe esés. De ha neked ez most nem aktuális, akkor ne aggódj.

jún. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A depresszió, negatív lelkiállapot gyilkolja a libidót.
jún. 19. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!