Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Utalhat méhnyakrákra? Szinte...

Utalhat méhnyakrákra? Szinte állandó enyhe mentsruációs görcs, inkább derék részen, együttlét utáni barnázás és 3 kiló fogyás utalhat komoly bajra? Mellett folyamatosan fáradt vagyok, erőtlen.

Figyelt kérdés
aug. 26. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyulladás, fertőzés esélyesebb, vérzést illetően a méhnyakrákra inkább az erősebb görcsök, kontaktvérzés, szokatlanul erős vérzés jellemző. (Ha van tünet, és nehogy valaki félreértse azt se, rendellenes vérzések mögött is húzódhat rengeteg ok, nemcsak a méhnyakrák.) Mikor voltál utoljára szűrésen? Akkor negatív volt minden? Dokihoz mindenképp menj!
aug. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Októberben lesz 1 éve. Akkor minden rendben volt. Azóta többször voltam már többek közt a kontakt vérzés miatt, semmit nem talált. Fogamzásgátlót szedek. És egyáltalán nem erős görcsök ezek inkább ilyen megjön érzés.
aug. 26. 17:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Hüvelyi UH-val megnéztek, amikor vizsgáltak? Nem ártana a petefészkeidet és a méhet megnézni!
aug. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze, nagyjából 2-3 hónapja néztek hüvelyi uh-val 28 vagyok
aug. 26. 20:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Endometriózis nem merült fel?
aug. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!