Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek gáz fürdés nélkül...

Szerintetek gáz fürdés nélkül nőgyógyászhoz menni?

Figyelt kérdés

Hétfőn este 6-ra van időpontom, viszont nekem aznap egész nap óráim lesznek az egyetemen.

Reggel 7kor kell elinduljak otthonról, így majd 12 óra el fog telni a fürdés és aközött, hogy megvizsgál. Nem akarok igénytelennek tűnni előtte.

Illetve a másik kérdés, hogy teljes szőrzettel lehet menni vagy érdemes előtte szőrteleníteni?


ma 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Szerinted épelméjű a kérdésed?


Elfogadnád attól a kézfogást, aki most lépett ki a wc-ből, de nem mosott kezet?!

ma 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szőrteleníteni nem kell, de a fürdés az alap szerintem, meg ha csak megmosakszol alulról az is jó. De ne fürdés nélkül menj el. 🤢
ma 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Vigyék magaddal nedves törlőkendőt, ha nem megoldható a dolog rendesen.


Egy rendesen tisztálkodó ember azért nem lesz nap végére annyira undorító még odalent sem, hogy “hányós” emojival illessék és megkérdőjelezzék az épelméjűségét.

ma 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindenképp megfürdök majd reggel, de közvetlen előtte nem lesz lehetőségem.
ma 10:55
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem tudod megoldani, kérj másik időpontot!:)
ma 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Nedves törlökendövel meg tudod magad tisztítani a szükséges mértékben. A szörtelenítés lényegtelen.
ma 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Kedves "egyetemista"...khm... én bízom benned, hogy tudni fogod, hogy mit kell tenned. 😉
ma 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es


Elég kicsinyes beszólás volt ez. Attól még, hogy valaki egyetemista lehet kérdése.

ma 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem volt olyan csajom aki nem fürdött aznap és mégis kinyaltam. Lehetett érezni rajta hogy pisi szagú de nem érdekelt. Jó nedves is volt utána szex is volt. Szóval sztem nőgyógyászt nem fogja érdekelni az hogy mennyire mosakodtàl. Sok igénytelen ember megfordul amúgy is az orvosoknàl.
ma 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!