Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Okozhatja ezt az Atarax nevű...

RadeonGamer06 kérdése:

Okozhatja ezt az Atarax nevű gyógyszer?

Figyelt kérdés

Tavaly Júniusba az akkori párom bekerült a pszcihoátriára, emiatt nagyon elkeseredtem és az édesapja orvos így adott nekem egy doboz ataraxot. Minden nap beszedtem belőle 2db-ot. Az első nap azt éreztem mintha szét lennék drogozva, lebegek, és egy izomláz szerű érzés uralkodott el a testemen(nem volt erőm mozogni). Ettől függetlenül olyan hülye voltam hogy továbbra is szedtem. Napi 20órát aludtam, egyszerűen kedvtelen és motiválatlan voltam. Na ez a probléma mind a mai napig tart, egyszerűen erőtlenül, és lustán érzem magam, mint egy zombi, vagy mint egy darab szar. Pedig csak azt az egy dobozt használtam el. Lehetséges hogy a vérembe került, vagy hogy még most is a hatását érzem? Egyszerűen tönkrement az életem, elhagyott a párom, mert folyamatosan csak aludni/pihenni akartam. A barátaimmal sem beszélek azóta nagyon. Kérem segítsetek mert már az öngyilkosságon gondolkozok, ez így nem mehet tovább.

18/F



ma 02:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvossal beszéltél? Vagy itt najd valaki ajánlani valami gyogyszert, azt beveszed, és még lejjebb kerülsz?
ma 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen hatása volt, ezért nem is szedtem egy szem után. 2-3 napig még szarul voltam tőle. Írtak fel xanaxot. Sokkal normálisabb gyógyszer, el tudom látni a napi feladataimat, nem tesz kedvetlenné, stb. Ha nem veszem be, akkor sincs mellékhatás.


Nem kellene beszedned mindent amit adnak neked. Menj el pszichiáterhez, majd írnak fel neked megfelelő gyógyszert. Vegyél erőt magadon és kezdj el beszélgetnj is a barátaiddal. Ne panaszkodás céljából, csak normálisan.

ma 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem akarok gyógyszert szedni egyáltalán mert előtte minden rendben ment és nem hiszem hogy ezt az érzést már visszakaphatom, rontani sem akarok rajta, csak szeretném tudni hogy minek köszönhetem ezt a csodálatos állapotot. Persze hamarosan beszélek majd orvossal is de már nem bírtam ki kellett írnom.
ma 07:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyebkent ez hogy került a nők egészsége kategóriába?
ma 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom sajnos nem neztem a temat mar annyira ketsegbe voltam esve
ma 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!