Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázással lehet terhességi...

Felfázással lehet terhességi tesztet csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bocsi, hogy ilyen furcsa kérdést teszek fel, csak nem tudom mi lehet.

A múlthéten csináltam végig egy 7 napos antibiotikum kúrát, mert gyulladásban vannak a nyálmirigyeim, vagy mi. De erre tegnap elkezdett fájni ahogy pisilek, meg görcsölt az alhasam, és ilyesmi. Ezért ma elmentem a háziorvoshoz, és kiderült, hogy felfáztam, erre is kaptam antibiotikumot. Vasárnap óta viszont késik a menstruációm, pedig már jó pár hónapja rendszeres volt végre. Szóval nem tudom, hogy mi lehet. Izgulunk, hogy lehet terhes vagyok. (Óvszert használunk, és nem tudunk olyanról, hogy kiszakadt volna, vagy bármi.

Nem tudom így tudok-e terhességi tesztet csinálni, van-e értelme. A háziorvosnál rákérdeztem, azt mondta, hogy 3 nap az még normális, főleg ha van múltam rendszertelen menstruációval.



ma 20:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!