Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Urológushoz vagy nőgyógyászhoz...

Urológushoz vagy nőgyógyászhoz érdemes fordulni visszatérő felfázással?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon érzékeny vagyok a felfázásokra.. szexuális együttlét után szokott előfordulni, pisilek rögtön szex után de nem használ. Megpróbáltam azt hogy aktus előtt és után beveszek egy-egy szem D-mannózt és rögtön utána pisi és zuhany, ami eddig jónak bizonyult, de az utolsó éjszakai együttlét után elaludtam és a zuhany kimaradt, és persze a felfázás rögtön felütötte a fejét.. most tőzegáfonya kapszulával és italporral kezelem, valamint sok folyadékkal és meleg fürdőkkel, azonban nagyon nagyon zavar hogy folyton visszatér, ezért szeretnék egy alaposabb kivizsgálást, csak azt nem tudom hogy urológushoz vagy nőgyógyászhoz érdemes fordulni visszatérő felfázással?

ma 00:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!