Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Somogy vármegyében (inkább...

Somogy vármegyében (inkább Balatonboglár közelében) melyik nőgyógyászhoz érdemes menni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy tiltja-e a szabályzat az ajánlást, ha igen, akkor privát üzenetben hálás lennék, ha tudnátok segíteni, ugyanis most költöztem ide így nem igazán ismerek senkit. Akár állami akár magánorvos, teljesen mindegy.
jún. 9. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Én tavaly Dr. Diószegi Brigittánál voltam egy vizsgálaton Kaposváron. Csak konzultációt meg hasi ultrahangok csináltunk, így szakmai szempontból sok mindent nem tudok mondani sajnos. Viszont emberileg nagyon megvoltam velük elégedve, kedvesek voltak és türelmesek + nem a fogamzásgátló volt az első opció amit felajánlottak bármi vizsgálat nélkül.

Tudom, hogy nem Balatonboglár, de gondoltam leírom hátha másnak, vagy akár neked is segít :)

Ez volt a második nőgyógyászati vizsgálatom Kaposváron, az elsőn szörnyű élményeim voltak, úgyhogy te is nézz utána alaposan, hogy kihez mész :/

jún. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen nekem is voltak korábban rossz tapasztalataim...

17 évesen mentem először nőgyógyászhoz (magánba) rendszertelen menstruáció miatt akkor iratott fel fogamzásgátlót mondván hogy eeez majd beállitja. El is kezdtem szedni (én hülye).

Szedtem 2 évig majd abbahagytam mert előjöttek bizonyos mellékhatásai.

Természetesen újra rendszertelen lett majd elmentem ismét az orvoshoz ezzel a panasszal és megkérdezte hogy "Mi a f*szért nem szeded a gyógyszert?"

Így hát elmentem másik dokihoz mivel itt már azért közel 20 éves voltam így már tudtam hogy nem ez a normális.

Sikerült egy olyan lelkiismeretes orvost találnom aki megállapította, hogy rengeteg cisztám van illetve endokrinológiára elküldött PCOS gyanuval.

Ezidő alatt betöltöttem a 21et (rengeteget kellett várni az időpontokra) és költöztem, de bizonyos problémák még fennt állnak ezért kértem a véleményeteket, hogy kihez érdemes menni, hátha nem kell 100 dokin "végigmennem":)

Bocsánat, ha hosszú lett, de köszi ha elolvastad.:)

jún. 10. 09:12
 3/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Én is pont rendszertelen menstruáció miatt mentem el tavaly :) Az első orvos persze a második mondatában beszólt a súlyomra, nem is volt felszerelése helyben ultrahangot csinálni, majd a végén valahogy ott lyukadtunk ki, hogy milyen könyveket olvasok, és 17 évesen már nem ifjúsági könyveket kéne... Még most is szívesen visszamennék és felpofoznám.

Utána mentem a Brigihez pár hétre rá, ott normálisan elmondhattam mik a panaszaim (fel sem merült a fogamzásgátló ha jól emlékszem), és egyből csináltunk is ultrahangot.

Gondoltam én is leírom a tapasztalataim, mert annyira szomorúnak tartom, hogy ennyire semmibe veszik a nőket az ilyen vizsgálatokon. :/

jún. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Szia. Nekem eddig Balatonbogláron a Dr.Hadnagy János vált be. Én magánba szoktam menni hozzá. De sztk alapon is rendel. Én elégedett vagyok vele. Szerintem nagyon kedves.
jún. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!