Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázással hova menjek, ahol...

Felfázással hova menjek, ahol rögtön fogadnak?

Figyelt kérdés

Senki nem fogad 1 hétnél korábban (magán), tb alapon nem tudok időpontot kérni mert nem veszik fel, hónapok óta folyamatos visszatérő felfázás miatt már nagyon fáj ott minden és alig bírok dolgozni.

Pest is jó lehet csak közel legyen valamelyik pályadurvarhoz mert messziről jövök.

Köszönöm. :(



aug. 23. 09:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
TB alapon soron kívül lehet nálunk menni szakrendelésre, hogyha sürgős az eset.
aug. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen? Attól félek, ha odamegyek, elküldenek a p.csába mert ez a sima felfázás "nem sürgős".

Sajnos anno a sürgősségiről is hazaküldtek vesegörccsel elsőre, mert nem ordibáltam a fájdalomtól mint más hanem csendben tűrtem (azt a pokoli fájdalmat) erőszakoskodni meg nem tudok ilyen kiszolgáltatott helyzetben.

Nekem magán is jó, inkább kifizetem valahogy csak ne kelljen már szenvednem.

aug. 23. 09:39
 3/11 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy "csak" felfázás?

Az, hogy rendszeresen visszatérő, arra enged következtetni, hogy valami komplexebb dolog lehet a háttérben.

Van a fájásérzeten kívül más tüneted?

aug. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen ezt szeretném kivizsgáltatni mert valami nem oké, de jelenleg annyira fáj és kínzó hogy örülnék egy újabb doboz antibotikumnak is csak a tünetek legyenek kezelve.. utána mennék tovább.

Sajnos volt egy krónikus felfázásom amit gyermekkoromban kaphattam el, de csak huszon évesen lett kikezelve (multirezisztens e coli), mivel a baci már alkalmazkodott nagy fájdalmaim nem voltak csak néha nyilaló fájdalom, de akkor menni sem tudtam. Én nem tudtam hogy fel vagyok fázva. Azt kikezelték nehezen antibiotikim kombóval, de azóta folyamatosan előjön más-más baktérium, szedek antibiotikumot 1 hónapig jó aztán kezdődik előlről.

Sok nőgyógyászati bajom volt amit szintén nem vettek komolyan és 10 évbe került mire elkerültem normális orvoshoz, amikor kiderült hüvelyemben is multirezisztens e-coli van (ő vette észre a vizeletemben a bacit is).

Most ez van, sajnos már belefáradtam 28 éves vagyok de 19 éves koromtól folyamatosan járom az orvosokat, az összes pénzem ráment már, most ez a felfázásos dolgot sínylem meg. Attól félek tizen évig nem volt kezelve és a vesémmel nem stimmel valami, mert vérvételen egy kis eltérés volt már de annyira csekély hogy azzal dem foglalkoztak. (Nyilván)

aug. 23. 10:07
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, melyik térségben élsz; nyilván mondjuk Pest közelében talán jobb esélyeid vannak, semmint mondjuk Szabolcsban.

A helyedben míg nem is jutsz el addig, hogy kezeljenek, visszafognám a szexuális életet (nem írtad, hogy van, de ezzel sem árt foglalkozni), ügyelnék a ruházatra, az életvitelre és végiggondolnám, milyen gyógyszerek vannak napirendszerrel az életemben és azoknak mik az esetleges mellékhatásai.

aug. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem élek nemi életet, nem szedek gyógyszert. :(

Szolnokról vagyok, megyeszékhely de lóf.sz nincs itt, az orvosok frissített szakmai tudása 0 nemtörődömségük 100, kiöregedő orvosok, sajnos volt benne tapasztalatom. Pesten voltam magánban más miatt, csak jókat tudok mondani. Ott rendesen dolgoznak, itt ránézésre akarnak gyógyítani. :D

aug. 23. 10:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha így látod, nem lenne érdemesebb Pestre menned?
aug. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mindenképpen valami jó szakemberhez kellene bejutnod. De amíg eljutsz az orvozhoz Tőzegáfonyát D-mannózzal szedj, reggel és este. A feleségemnek is ezt adok abban a pár napban, míg orvoshoz nem kerül. Ha felfázásos tünetei vannak.

[link]

aug. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Pesten ahol érdeklődtem a legközelebbi időpont jövőhét szerdára van. Itthon is van időpontom csütörtökre, akkor minek menjek fel.

Azért tettem fel a kérdést, hátha rutinosabbak tudnak olyan helyet, ahol rögtön vagy hamarabb tudnak fogadni.

D-mannózt, tőzegàfonyát próbáltam szedni folyamatosan sokszor, de semmit nem érnek. Nekem nem e-coli szokott kitenyészni, ezek meg inkább arra jók.

Sajnos sok mindenen túl vagyok már, nagyon jók a vitaminok kiegészítésként, de önmagukban semmit nem érnek egy fertőzés esetében, régen még elhittem hogy nem így van.

Urzinol amúgy nagyon jó tünet enyhítésre, de amint abbahagyom folytatódik. Többet meg nem lehet szedni belőle.

Köszönöm azért a segítséget.

aug. 23. 10:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Urológia köteles fogadni akut fájdalommal, persze ott nem tudom mi a helyzet, nálunk lehet menni,meg ügyelet is ezért van.
aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!