Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cickafark ülőfürdőt milyen...

Cickafark ülőfürdőt milyen sűrűn lehet alkalmazni?

Figyelt kérdés
Lehet minden nap? Vagy ártalmas ha sűrűn?
2010. nov. 3. 17:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Olvastam hogy egy főzet cickafarkot fel lehet használni 3 alkalommal,úgyhogy ne dobjuk ki, 3 szor főzhetünk ugyanabból az anyagból. Ez igaz? Nem veszti el a hatását az első főzés után?
2010. nov. 3. 17:29
 2/6 A kérdező kommentje:
Utána tényleg ágyban kell feküdni? Ha reggel felfőzöm és csak este fürdök benne az baj? Bocsi, de így fokozatosan jutnak eszembe csak a kérdéseim.
2010. nov. 3. 17:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez azert nem mindig mukodik, mivel amikor van valami fertozes, vagy bakterium pl. akkor inkabb mindig uj fozetet kell kesziteni, hogy ne fertozzuk ujra magunkat.

Egyebkent amikor nincs fertozes, akkor viszont lehet hasznalni 3 napig is, mivel nem fog megromlani. Tehat mindig csak felmelegiteni kell!

2010. nov. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

100 gr. cickafarkfuvet ejszakara hideg vizbe aztatunk, masnap felforraljuk es hozzaontjuk a furdovizhez. /ulofurdo/

Az elso ulofurdo vizet visszaontjuk a gyogyfuvekre, meg 2-er fel lehet hasznalni megmelegitve. Igy heti 3 alkalomra lesz furdovizunk, de ha a beteg jol birja, akkor lehet akar naponta vegezni.

Amikor gyulladas miatt vegezzuk ezt, akkor belsoleg is fogyasztani kell a gyogynovenyteat.

2010. nov. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a problemad, vagy a betegseged tunete?
2010. nov. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Két hónapja bakteriális fertőzéssel szenvedek, most úgy néz ki hogy tünetmentes vagyok, csak még mindig néha ég a hüvelyem. Na meg néha szokott fájni a petefészkem, vagy a húgyhólyagom nem tudom eldönteni, ezért alkalmazom, mert olvastam hogy gyulladáscsökkentő, így bízok benne, hogy megszünteti a fájdalmam, és az égés is elmúlik.
2010. nov. 3. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!