Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek? Akik már voltak...

Szerintetek? Akik már voltak hasonlóban?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lányok abban kérném a segítségeteket, hogy a menstruációm most 1 hete és 1 napja nincs meg.Bármit csinálok mintha nem tudna megjönni. 18 éves vagyok egy fél évvel ezelőtt abbahagytam fogamzásgátlót de azóta nem volt ilyen problémám, sőt nekem max 1-2 napot ha késik mert mindig szinte pontos. A terhességi teszteim mind a 20 db negatív nőgyógyásszal telefonon egyeztettem ő mondta, hogy ez kizárható nyugodjak meg és ha nem jön meg hétfőig menjek be rendelésére szedjek folsavot E vitamint azt mondta még addig.

Én nagyon félek akivel volt már ilyen kérlek segítsen. Néha van egy kis hasszurkálás egy napban 1x de abszolút semmi tünet. Mintha egy nagyon pici fehér folyás lenne de azis minden 3.nap ha észreveszem és nagyon minimális. Stresszes hónapon vagyok túl az biztos de nagyon nem tudom mitől van ez sosem fordult még ilyen elő!

Valaki segítsen kérlek megnyugtató válaszokkal 🥺🥺



#Menszruacio
tegnap 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk gépek, egyszer bármi előfordulhat minden gond nélkül is.
tegnap 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a stressz miatt késik, az is lehet, hogy ez most kimarad.
tegnap 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tök feleslegesen pörögsz. Egészséges felnőtt nőnek is kimaradhat néha-néha egy ciklusa. Ha nincs más panaszod, negatív a teszted, akkor orvoshoz is full felesleges menni. Majd akkor kell, ha a következő sem jön meg (sőt, hivatalosan 3 hónapos vérzéskimaradás indokol csak vizsgálatot…)
tegnap 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom en nagyon felek hogy nehogy komoly baj legyen vagy a tesztek rosszak nemtudom😫😫😫
tegnap 17:43
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

20 teszt 1 hét alatt? Ne szórakozz már. Ha a várt napon negatív akkor biztosan nem vagy terhes. Ezután tök felesleges másik 19-et csinálni meg a nőgyógyászt hívogatni. Simán kimaradhat 2-3 hónapig is a vérzés nagy ritkán. Elég akkor dokihoz menni ha már kb 90 napja nem jött meg. Nem gépek vagyunk. Teljesen feleslegesen stresszeled magad.

28N

tegnap 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!