Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek jó ebben az...

Szerintetek jó ebben az esetben hogy elkezdtem a fogamzás gátlót?

Figyelt kérdés

Áprilisig szedtem, fogamzásgátlót, majd jött a megvonások vérzés. Májusban, júniusban megjött magától, majd július, augusztus semmi vérzés. Voltam ez idő alatt többször több nőgyógyásznál. Nincs cisztám, elvileg az áprilisban abba hagyott gyógyszer utóhatása. Mindenképp szeretnék újra fogamzásgátlót szedni (nem megoldható a gumi, pharmatexben, egyébben nem bízom). Kaptam norcolutot, 5 napig 3x1, az abbahagyására után 9. Napra pár csepp vér volt ezért elkezdtem a felírt fogamzásgátlót, viszont azóta semmi vérzés. Tudom a ciklus első napján jó elkezdeni, el is kezdtem de nem tudom szedhetem e így, hogy azóta semmi, csak az a minimál pár csepp. Szerintetek? (Olyan gyógyszert szedek egyéb betegségre ami kifejezetten magzat károsító ezért szeretnék tablettával védekezni)

Köszönöm ha megírjátok tapasztalaitokat, amennyiben valaki volt hasonlóképp.



szept. 10. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog történni semmi, majd csak a szünetben fog megjönni, de az első két hétben védekezz máshogy is.
szept. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem történik, de védekezz óvszerrel az első legalább kéthétben - vagy ne menjen el benned a barátod, mert a gyógyszer még nem véd.
szept. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sajnos óvszert nem tudunk használni. Nem megy a dolog. :(
szept. 10. 11:51
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor két hétig nem szexeltek és meg van oldva. Nem a világ vége…
szept. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!