Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől lehet? 1 éve szedek...

Ez mitől lehet? 1 éve szedek fogamzásgátlót, soha nem fordult még elő ilyen, az elején sem. 15 nap múlva kell megjönnie és ma reggelre elkezdtem barnázni meg fájdogál a derekam.

Figyelt kérdés
A történethez hozzátartozik, hogy elèggé félek, hogy teherbe esek így néha szoktam ovulációs tesztet csinálni. Menstruáció előtt 2 nappal voltunk együtt párommal, másnap pozitív lett az ovulációs tesztem. Most ez így ha az ott valós volt, hogy peteérésem volt akkor lehet beágyazódási vérzés? Már lehet meghülyültem, de ez most teljesen kétségbe ejtett, hogy fél időben gyógyszer mellett barnázok, görcsölök mert nem fordult még elô ilyen és elég parás vagyok.
jún. 3. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a betegtájékoztatót, hogy közti vérzés előfordulhat-e. Régebben volt ilyen a fogamzásgátlóknál, nem tudjuk, milyent szedsz.
jún. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mirabellát, az első 3 hónapra írja
jún. 3. 10:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Szedd tovább ahogy kell. A fogamzásgátló tabletta elvekonyitja a méhnyálkahártyát. Így ha van is ovuláció nem tud beagyazodni a petesejt.
jún. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! És ez a barnázás normális? Előfordulhat vagy miért lehet?
jún. 3. 22:55
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és 3 hete voltam nőgyógyásznál menstruáció előtt egy héttel, akkor 6mm volt a méhnyálkahártyám. Ez vékonynak számít?
jún. 3. 23:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Neked nincs menstruációd mivel fogamzásgátló tablettát szedsz. Megvonásos vérzés van a szünetben. Ha az aktív szemek során van vérzés akkor az pedig köztes vérzés. Néha előfordul. Hiszen mű hormonokkal tömöd magad és mű ciklusod van.
jún. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!