Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha még pecsételésnél...

Normális ha még pecsételésnél sem múlik el a mell és alhasi fájdalom?

Figyelt kérdés

Olyan kérdéssel fordulnék felétek hogy ilyen esetben fennt áll e a terhesség kockázata, vagy nyugodjak meg, és keressem fel a nőgyógyászom hogy kivizsgáljon.

Az a helyzet hogy elég rövid ideig véreztem, viszont az első nap sokat véreztem és a hasam is szokásosan görcsölt. Második nap inkább maszatoltam már csak, de ha mozogtam akkor rendes mennyiségű vér is távozott.

3. napomon vagyok, már nem vérzek igazán, nagyon picit maszatolok de ezt inkább nevezném már barnázásnak. Ennek ellenére az alhasi fájdalmam, illetve a mellfájdalm nem múlt el (természetesen enyhült, de ha nem figyelnék rá, lehet fel sem tűnne igazán)

Elkezdett zavarni hogy itt gyakon mennyi eset van hogy a nő menstruált mégis terhes lett, ez picit megijeszt.

Végezzek el egy tesztet?


szept. 3. 10:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!