Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez természetes?

Ez természetes?

Figyelt kérdés
Mestruálok ez a második nap,de észre vettem hogy a vér mellett inkább barna folyás van a betéten,vér is van,de több a barna,álltalába utólsó nap szokott lenni ,de most közbe is van.Ez baj?

aug. 29. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj, nincs két egyforma menstruáció. Egyéb tüneted is van?
aug. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs,fájdogál a hasam,tegnap eléggé rosszúl éreztem magam viszont az első nap nekem mindig eléggé rossz,van olyan hónap h kibirom gyógyszer nélkül,van h nincs,na hát ez most pont ilyen hónap.Most eléggé megszenvedttem az első napot.Hamarabb is jött meg két nappal.De ritka mikor napra pontosan jön.Csak furcsálom ezt a barnás dolgot.Lehet volt már ilyen eset csak már nem emlékszem.A mennyisége sem egyforma,van olyan hónap h sok van van h furcsán kevés,5 napig tart de álltalába már 4ik nap már csak kis barna van,meg az 5iken is.Mikor hogy.
aug. 29. 23:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs , 25F
aug. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!