Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Június 24-én együtt voltunk a...

Június 24-én együtt voltunk a párommal, de kiszakadt a gumi. Az oldala teljesen végig volt szakadva. Természetesen bepánikoltam, de rá egy órára megjött, görcsökkel, mindennel, ahogy kell. Ettől még lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Itt a gyakorin olvasgattam és nagyon sok olyan komment van, hogy terhesség alatt is menstruálhat valaki, meg hogy így észre se vette a terhességet, stb…így most már teljesen meg vagyok ijedve 😱😱😱
júl. 15. 07:04
 1/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
81%
Lehetne, de azoknál nem 1 óra eltérés van, egy terhességhez napok kellenek. Nálad szinte 100%, hogy nincs terhesség.
júl. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
72h tabi
júl. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Természetesen lehetsz. Nem hatalmas eséllyel, de lehetsz.
júl. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
79%
#2:Június 24-én volt az eset. Amúgy tesztet csinálhatnál.
júl. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Szex után a spermiumok átmennek a méhen a petevezetöbe, ahol megkeresik a petesejtet, ha van érett petesejt, akkor megtermékenyül, és elindul a méh felé, ahol 10-15 nap múlva beágyazódik.

Az, hogy a szex után 1 órával mi történik a méhben, semmit nem számít, addigra az egész folyamat a "túloldalon" mehet minde probléma nélkül.


Kérdezö: csinálj egy tesztet, akkor kiderül, hogy terhes vagy-e, de nem kizárt.

júl. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
4-es köszi, benéztem..
júl. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet ugyanis igen, lehetsz terhes.
júl. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!