Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 35 hetes terhesen aranyerem...

35 hetes terhesen aranyerem lett, a szülés után elmúlik vagy mire számíthatok? Elkezdtem kenőccsel kezelni.

Figyelt kérdés

aug. 28. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Le lehet élni vele egy életet, vagy akár műttetni is lehet, de azt már nagyon előrehaladott állapotban. Van olyan ismerősöm akinek jól sikerült, valaki meg azóta szenved a vécézéssel az aranyér műtétje miatt.


Előjönni ha egyszer előjött már mindig megtörténhet. Ha elkap egy hasmenéses vírus, vagy ha épp székrekedésed van és kemény a széklet. Ha nehezet emelsz, sokat gugolsz szintén előjöhet.


Krém és kúp. Nekem van hogy 3 hét alatt múlik el, aztán 4-5 hónapig semmi.

aug. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ !
aug. 28. 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem gyerek koromban elő j{tt, terhesen 7.5 hótól szenvedtem vele végig.

Gondoltam na szülés után majd biztos annyi, erre elvágták utána. Szerintem a fiam súlya volt az oka 4.5 kg volt. Ez 26 éve volt, még ritkán kijött, de szerintem 10-15 éve semmi gondom vele.

Szültem még 2x, 5 éve utoljára és akkor sem volt vele gondom

aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! Remélem, nekem is jobb lesz majd ! :)
aug. 29. 13:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Szülés során nagyon kijöhet a hasprés miatt, de lehet, nem lesz baj.


Én nem szülök, de szülészeten is dolgoztam ápolóként, nagyon nagy a szórás, volt olyan nő, akit műteni is kellett aztán, de volt olyan nő, akinek semmi problémát nem okozott.

aug. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!