Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes kismama vagyok...

35 hetes kismama vagyok holnap megyek NST-re legelőször. Mire számíthatok mit néznek itt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 11:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

NST-n a baba aktivitását nézik. Leülsz egy székre rád raknak egy vizsgálófejet, ami egy géphez csatlakoztatva méri, hogy mennyit ver a baba szíve. Olyan a papír amit látsz mint egy EKG. Ha nagyon egy síkban van akkor a baba alszik és általában megrázzák a pocakot vagy lépcsőztetnek, hogy felébredjen. Az a jó ha minél jobban mocorog, minél nagyobb kilengések vannak. Az én babóm rendszeresen aludt, mindig összerázták szegényt ami nem tetszett neki és attól beindult. A második után mindig úgy mentem oda, hogy mielőtt bementem ittam egy tejeskávét attól egy picit magához tért a drágám. Ha sehogy nem tudják felébreszteni elküldenek flowmetriára (keringési uh) ott megnézik az agyi, szív meg mindenféle keringése normális-e.

2010. febr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!