Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 35. hetes terhesen visszatarto...

35. hetes terhesen visszatartották a szülést volt igy valaki? Mire számithatok? 38. hetet tötltöm hétfőn

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! nekem a 32. héten tartották vissza! infúzió és tüdőérlelő.

40+1-re szültem spontán :)



Ne aggódj már ha a 38. hetet betöltötted most már ha jönne is időre jönne nem lenne már koraszülött.


Könnyű szülést kívánok!

2011. máj. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is 32. heten volt visszatartas. Infuzio+tudoerlelo. Az nap szultem mikor a 38. hetet betoltottem. Teljesen egeszseges, atlagos meretekkel biro gyonyoru babam lett. Szerintem sem kell emiatt aggodnod, mostmar barmikor is jon, nem lesz koraszulott. Konnyu szulest es boldog babazast kivanok!
2011. máj. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer is be kellett feküdnöm a kórházba koraszülés veszélye miatt. Volt infúzió, injekció, görcsoldók, tüdőérlelők, szigorú fekvés. Olyan jól sikerült a kezelés, h most a 40. héten már nem győzök mit kitalálni, h ki akarjon bújni a kislányom.
2011. máj. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én inkább a 40.hét meg szülésinditástól tartok jó lenne ha magától jönne:)mostanában akár:)
2011. máj. 29. 08:29
 5/6 anonim ***** válasza:

1. baba: 32. héten visszatartás infúzióval 1 hétig kórházban, 40. héten indították oxitocinnal. 2 napig vajúdtam mire kibújt a kisfiam. 3600gr


2. baba: 34. héten visszatartás infúzióval. 37+3 napon spontán kinyílt a méhszájam, 1,5 óra alatt megvolt a kislányom. 4250gr

2011. máj. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 31 hetesen tartották vissza infúzió+tüdőérlelő + 1 hét kórház!

Teljesen elvékonyodott a méhszájam és 2 ujjnyira ki is níltam!


39+4 napra született a kislányom spontán és gyorsan!3950 gramm volt és 61 centi!


Remélem kikívánkozik a kisbabád magától hamarosan! :)Könnyű és gyors szülést kívánok!

Másfél éves kislány anyuja

2011. máj. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!