Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetseges az hogy a jod...

Lehetseges az hogy a jod megegessen?

Figyelt kérdés
Nem reg laparoszkopia mutetem volt. itthol vettem eszre hogy a fenekem nagy reszen egesi seruleshez hasonlo folt van. a nogyogyaszom azt mondta valoszinuleg a jod okozta mutet alat. nem hiszem hogy narmalis hogy egy mutetnel igy kiegesse a borom a jod. valadekozik eg. mit tudnek csinalni hogy hamar gyogyuljon es ne is maradjon csunyan heg

aug. 25. 20:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

9!

"a császármetszés utáni erős hüvelyfájdalmamat is a jódos fertőtlenítésre fogta a doki". Csak "fogja"!

A jódérzékenység pedig nem csak egy helyen csinál elváltozást, hanem mindenhol, ahol a jó hozzáért a bőrhöz.

aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ . azt mondta az orvos allerigia nem lehet mert a tobbi helyen nem serult. azt momdta hogy sokat fekudtem es azert bar sokat nem fekudtem egy helybe par orat. en akkor is egesnek latom a masik orvos a jodot mondta hogy ala folyt . nem tudom mindenesetre nem szeretnem hogy helye maradjon az egesz fenekemen legyen egy nagy folt. hintoporozzak es kenyem popsi kremmel azt mondtak.
aug. 27. 09:33
 13/14 anonim ***** válasza:
Váladékozó sebre TILOS hintőport (még seb hintőport is) szórni, mert beleragad, a felületén lesz egy réteg, alatta pedig pang a sebváladék, ami befertőződik. Kenjed Bepathen plusz krémmel, vagy Curiosa géllel és fedjed gézlappal. Gyógyulás után azt a területet ne érje nap, mert akkor fog másodlagos pigmentációval gyógyulni és nyoma marad.
aug. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segitséget. már mostmár száraz hámlik. Nem tudom nem merek semmiféle hámlasztót rá rakni. de elég csunya jelenleg. kenem bepantheen pluszal . hátha nem fog csunya maradni. egyebken az orvosok semmifele tanacsal nem lattak el anyit mondtak kenjem.
aug. 28. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!