Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetsèges, hogy a Gonorrhoea-...

Lehetsèges, hogy a Gonorrhoea-t a szervezet lekuzdje?

Figyelt kérdés

Volt partnerem, akinek ez volt.

Èn sose voltam vizsgàlva, tunetem nincs, nem volt. (Hónapokkal koràbbi egyèjszakas alkalom volt).


Èn vagyok a làny.


Ha lett volna, lenne, kezeletlenul csak sùlyosabbà vàlt volna? Vagy tèvedek?


2022. jan. 7. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
megérdemled
2022. jan. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Mièrt nem mèsz el std tesztre?
2022. jan. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Pattanj el ide sürgősen, már ha valaha szeretnél gyereket!

[link]

2022. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A Semmelweisben voltam!

Ott eben a rendeloben csak HIV ès szifilisz szurest csinàlnak.


A tobbit àllami uton gyakorlatilag teljesen lehetetlen. 2x kértem a nogyogyaszt ès azt mondta ilyet nem csinàlnak, a màsik annyit mondott csak tunet esetèn.. Ha kapok idopontot.

Elojegyzes telefonszàma.. felhivod ès ad egy màsik szàmot, az egy màsikat... Ott nem veszik fel.


Magànban 40+ ezer forint.. Plusz ha van valami 20e az orvosi konzultàció a recept felirasra.


Nem akarok gyereket, de meghalni se....

2022. jan. 7. 20:41
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

3

Mert aki nem akar gyereket az már orvoshoz, vizsgálatra se menjen...

2022. jan. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Utálom, mikor a túlterheltség és a kevés pénz oda vezet, hogy tünet nélkül, de gyanúval nem is vizsgálnak ki. Én helyedben bekamuznék valami tünetet, ne hagyd ennyiben.
2022. jan. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Felhívtam 3 magánhelyet... egyik sem túl puccos, azt hittem megúszom 30e alatt.


Első 50e forintot kér a vizsgálatért HPV szűréssel, ha találnak valamit + 20e receptfelírás


Második (zuglói laboratórium) 20e forintot kér CSAK a tripper vizsgálatra és ha találnak valamit magán doki máshol...


Harmadik 19e 4es panel plusz 28e orvosi konzultáció (ami a kenet vétel miatt kötelező)



Ilyen árak mellett hogy lehet az ember egészséges??

2022. jan. 11. 21:50
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
Hát az egyéjszakás, felelőtlen együttlétek bizony drágák...
2022. jan. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

Nem 8...nem ez a válasz.

Normális helyeken, országokban ezt ingyen csinálják.

És adnak ingyen fogamzásgátló tablettát, síkosítót és óvszert is. És ezt a lehető legkomolyabban mondtam.

2022. jan. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%

Káröröm, rosszindulat bazzeg, idejönnek örömködni, fölényeskedni és gúnyolódni, örömmámorban úsznak, hogy a másiknak baja van, és ide a rozsdás bökőt, hogy ezek, mint az 1-es meg a 8-as, amúgy rohadt jó embernek tartják magukat. Köpni kell tőletek.


Kérdező, annyit tudok mondani, hogy csináltasd meg magánban ott, ahol a legolcsóbb. Esetleges pozitív eredménynél a lelet bemutatásával tutira fel tudsz íratni receptet az államinál is.

2022. jan. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!