Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok, mit tennétek a helyemben?

Csajok, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Röviden a sztori annyi, hogy a menzeszem most eléggé össze-vissza van. Már megyek hozzá dokihoz, nem ezzel van a baj... Most jöttem haza a szomszédból, 4 órán át beszélgettünk 2 barátnőmmel, annak a nővérével és az anyukájával. Egész jól kijövünk, de nem az a szoros kapcsolat van köztünk. Mindenféléről beszélgettünk, viszont most ahogy haza értem észrevettem a ruhámon egy kis pecsétfoltot. Egész nap eddig ez a ruha volt rajtam, nem vettem észre, de újra megjött, és a baj, hogy nem vettem észre mikor. A kinti bútoron volt egy pléd, viszont távozáskor nem láttam volna rajta, hogy azon esetleg lett volna folt, viszont ebben nem vagyok biztos. Nem annyira szoros a kapcsolatom velük, de azért jó. Most mi tévő legyek? Nem biztos, hogy esetleg bajt tettem volna a plédben, viszont ha igen, akkor az elég ciki, mert egész végig úgy ültünk és elég egyértelmű lenne, hogy miattam van. Ha miattam természetesen kimosnám, ha nem sikerülne akkor vennék akár egy újat is, viszont mi van ha nem lett olyan... Elég tanácstalan vagyok és elég cikin is érzem magam ez miatt, mert annyira meg nem vagyunk jóba, hogy ezt így leírjam, ti mit tennétek?

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!



aug. 23. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ne szégyelld :) bárkivel előfordulhat. Menj át,mondd meg,hogy elnézést, otthon vettem észre,hogy megjött, szeretném megnézni,hogy a pléd nem lett-e olyan. Ennyi, nem kell túlgondolni, szerintem minden nőnek van egy kellemetlen sztorija a menszeszével, lehet neked ez lesz az.
aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem szégyen, bármikor előfordulhat. A menstruáció egy természetes jelenség a nőknél. Mivel ők is nők, biztos, hogy nem fognak ezen problémázni. Ne aggódj.
aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%
De ha nem rendszeres, össze vissza jön meg, akkor miért nem teszel be betétet, amikor elmész otthonról?
aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert egy ideje már elmúlt és azt hittem, hogy mostmár jó lesz és semmi előjele nem volt annak, hogy ma ismét megjön. Utólag belegondolva tudom, hogy butaság volt!
aug. 23. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!