Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Amióta eszemet tudom hüvelygyulladásom van, fáj a szex... 10/9 együttlét egy traumával ér fel, annyira fáj. Az orvosok nem hiszik el, hogy ilyen régóta van és nem visszatérő. Ránézésre írnak fel gyógyszert, de sose múlt el semmitől. Egyik az mondja, biztos gomba, de a kenet negatív lesz rá. A másik azt mondja, biztos nem baktérium, erre kitenyészik egy e-coli. A harmadik azt mondja 1 év kezelgetés és pénznyelés után, nem tud mit csinálni, biztos lelki ok. A hozzá nem értés, a hülyének nézés. Majdnem egy millióm benne van azért, hogy ne történjen semmi! Nem bírok így élni, régóta az öngyilkosság foglalkoztat. Nem vagyok depressziós, de emiatt bezárkóztam az emberek elől, ez így nem élet.

Mit tegyek? Kihez forduljak?



2023. ápr. 12. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Kínai palival próbáltad?
2023. ápr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Próbáltál mindent? Mmint orvosok néztek több mindent is? (Pingpong effektus, méhszàjseb, stb stb)
2023. ápr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Chlamydia?
2023. ápr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mindenre negatív vagyok, volt rákszűrés, STD, kenet, múltkor ezt ezt az e-colit találták a tenyésztésben. Arra is kaptam kúpot de nem történt semmi, újra tenyésztést nem vesznek. 1 partnerem volt egész életemben. Méhszájsebet lézerezték, tablettát nem szedek, nincs allergiám stb., minden parfümmentes, stbstb. lerágott csont minden.

Semmit nem néznek, én mentem utána külön klinikán.

2023. ápr. 12. 13:03
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy nagyon rossz helyen tapogatózok, de nekem az egyik unokatestvérem úgy járt, hogy még egészen fiatal lány korában lefeküdt párszor az akkori barátjával. Aztán összejött a férjével (most már ex-férjével) és vallási okokból nem feküdtek le az esküvőig. Aztán esküvő után jött a házasélet, katasztrofális eredményekkel, az unokatesómnak gyakorlatilag folyamatosan begyulladt a hüvelye, minden egyes együttlét után. Így éltek évtizedekig. Aztán elváltak. Azóta volt egy-két pasija és soha semelyikkel nem volt semmi gond. Ez tehát arra utalhatna, hogy a pároddal sajnos vmi miatt nem vagytok kompatibilisek.


Ugyanakkor ismerek egy nőt, akinek még szűz lány korában kezdődtek az ilyen jellegű problémái.


Szóval sajnos nem tudok igazán mit mondani, mert nyilván nem fogod sem te, sem a párod jónak tartani, hogy más férfivel próbálkozz, hogy ott is van-e ez a dolog.


Egyébként ha jól értem, neked szex közben (és nem után) van a problémád. Biztos, hogy nem lelki eredetű?

2023. ápr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem a párommal van gond, jóval előtte kezdődtek a gondok, még szűz voltam, a folyás miatt tudom hogy akkor is gyulladt volt. Nem lelki, gyulladt a hüvely és a méhszáj is. Akármit írnak fel igazából semmi nem történik, se jobb, se rosszabb. Olyan, mintha én így működnék... borzasztó érzés. Semelyik orvos nem hiszi el, azt hiszik visszafertőzödöm, hiába mondom, sose múlt el.
2023. ápr. 12. 13:30
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Sajnálom :(


Természetgyógyászt keress fel.

2023. ápr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Több szakember azt vallja, hogy a lézeres méhszájsebkezelés nem elég, hanem utána kell még fagyasztani is, csak úgy lesz hatékony. Az okozhat esetleg folyamatos tüneteket, hogy el se múlt rendesen.

Itt ennél a kérdésnél még ehhez értő szakembert is ajánlanak+ a válaszolónak is pont így kezelték, a kettőt alkalmazva:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__1189..

2023. ápr. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Elvileg úgy lézerezte hogy utána 2 doki már nem is látta a műtét helyét...
2023. ápr. 13. 10:25
 10/10 A kérdező kommentje:
Természetgyógyászra már gondoltam csak vannak kétségeim.
2023. ápr. 13. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!