Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen sportokat tudtok, amik...

Milyen sportokat tudtok, amik menstruáció alatt, betéttel is kényelmesen, normálisan végezhetők?

Figyelt kérdés
Ti sportoltok valami olyat menstruáció alatt, amit betéttel csináltok? Milyen sportokat tudtok, amihez nem kell tampon / kehely, hanem betétet használva is ugyanúgy lehet végezni?

aug. 9. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Úszás kivételével bármi.
aug. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Én csak betétet használok, igazából az úszáson kívül ilyenkor bármi sportot szívesen végzek.


Bicikli, séta, futás nekem mindig szóba jön menstruáció alatt (always narancssárga betétet használok).

aug. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Én is csak betétet használok, és rendszeresen járok kirándulni, és tornázok. Hosszú és vastag betétet teszek be, és így biztonságba vagyok.
aug. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég sokáig vívtam, de pl versenyeken eszem ágában nem volt betétezni.


Az edzés oké, ott sötét nadrágot is válazsthattunk, mindegy volt, de versenyre kötelező a rendes ruha, ami hófehér.

aug. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit lehet lepontozni az olyan válaszokon, ami személyes tapasztalatokon alapul?

Ha neked nem jó úgy, ahogy én csinálom, ahhoz semmi köze annak, hogy "helyes" volt-e a válaszom.


2-es voltam

aug. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!