Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS 🩸lett a hófehér lepedő a...

SOS 🩸lett a hófehér lepedő a saját rokonaim apartmanjában(!)?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Rokonaink apartmanjába jöttünk nyaralni családostul, mi kaptuk a privát részleget, ahová vendégek nem is jöhetnek, csak a tulaj családja és mi. Én kaptam meg a fiú unokatestvérem szobáját/ágyát (ők nincsenek most itt), és mikor máskor, ha nem ilyenkor jön meg, és a hó fehér lepedő szélén lett két pici folt (nem alvás közben történt, hanem valószínűleg nem vettem észre hogy átázhattam, és leültem az ágy szélére) később láttam meg, sokkot kaptam mikor megláttam, egyenlőre letakartam takaróval, de ez nem volt elég, mert a kistestvérem valahogy kiszúrta, és jó hangosan szétkürtölte a család tagjainak, hogy milyen folt van az ágyamon (ő még nyílván nem tudja hogy mi ez) épp a fürdőben voltam, (természetesen akkor is ezzel kellett foglalkozni) jöttem ki, már anyám azzal a tipikus fejével nézett rám, mint amikor ez valamiért szóba jön, és már égett a pofám, azt hittem ott helyben elsüllyedek, már mikor meghallottam kistesómat. Nagyon félek hogy mi lesz majd ha haza megyünk. Észre fogják venni, hogy milyen lett a lepedő. Vajon ki fog belőle jönni? Teljesen elrontja az egész nyaralásomat, hogy ezzel kell foglalkozni, illetve azon stresszelek, hogy mi lesz a következménye ennek a lepedős dolognak. Biztos nem lesznek mérgesek, de borzasztóan kínos lesz az is biztos (ha még eddig nem volt az eléggé) Jó nyílván le fogják cserélni a lepedőt, de mi van ha többen is megtudják, meg mi van ha nem jön ki? Nyílván nem is én lennék, csak velem fordul ilyen elő, de ha még kistesóm nem jelenti ki, még az is jobb lenne, mert így most pl anyám is tudja hogy 🩸 és nagyon égő. Már az ahogyan rám nézett, azt hittem elsírom magam, és még el is süllyedek szégyenemben. Szerintetek mi fog történni? Illetve ha már itt tartunk, szerintetek normális, hogy mostanában nagyon nagy mennyiségben jön? Jó, nem olyan nagyon brutális, de eddig minden átázott ami rajtam volt (kívülről nem látszódik szerencsére), pedig mindig használok tampont, és napi szinten kb 2 mini 24 óra alatt meg is telik. (Tehát úgy képzeljétek el, hogy már pár órája bennem van, és konkrétan folyik a 🩸, és muszáj kicserélnem, különben még jobban beázok, szerintetek ez normális?


Könyörgöm, valaki könnyítse meg a lelkemet a történtekkel kapcsolatban.



aug. 6. 12:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
A 2 mini/nap az kifejezetten enyhe vérzésre van. Ha átázik, cseréld gyakrabban, ne várd meg, amíg átázol, nem is értem, ezt hogy gondoltad??? Tegyél be egy tisztaságit, és ha meglátsz rajta egy pici vért, cserélj tampont. Nekem a második napon 2 óránként átázik egy maxi tampon, és ez még mindig nem extrém erős vérzés, csak hogy érezd.
aug. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez egy fétis kérdés.

Aki rendszeresen mestruál azzal kizárt, hogy ilyen még ne történt volna, vagy ennyi idősen ne tudná azt, hogy simán kijön belőle.

aug. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Jó, hülyén fogalmaztam. Anyám gondolom a lepedő miatt nézett így rám. Meg ez a kettő mini 24 óráig is elég hülyén lett megfogalmazva, de mindegy is.
aug. 6. 13:23
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Meleg víz ne érje. Mosógépbe ne tedd mig ki nem jon.


Ha normalisak a tobbiek, segitenek kiszedni.


Amugy hideg viz es vanish szappan vsgy barmilyen folteltavolito. Dr ha meleg viz eri vagy kimosod akkor kar nem jon ki.



Ezen semmikepp se stresszelj. Egy lepedo max 5000 ft. Potolhato

aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Frissen ki kellett volna mosni hideg(!!!) vízben szappannal. Anyád tudhatná... Mostmár nem tom mennyire száradt be, de áztassátok be.


Családod ritka nagy idióta, anyád is inkább csapta volna szájon a tesódat.

aug. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nyugi, 14-15 évesen ezt én is pontosan így éltem volna meg. Most 34 vagyok, már gyerekem is van. Nyugodj meg, ez teljesen természetes dolog, figyelmetlen voltál kicsit, de semmi katasztrófa nem történt. A két pici folt ki fog jönni, hidd el,aki vendéglátós, ismeri a módját. És anyukád, ha emlékszik még milyen volt tininek lenni, nem is fogja szóba hozni az egészet. Felejtsd el (ha segít megpróbálhatod kiszedni a foltot, írtak már tanácsokat), és nyaralj nyugodtan :-)
aug. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy anyukád is menstruál, 100%, hogy volt élete során hasonló balesete és vele mindent meg kellene beszélnetek tabuk és kényelmetlenkedés nélkül?

Nagyon sajnálom, hogy idegenek előtt (oké, névtelenül) nyitott vagy, de anyukád előtt szégyenled magad. Ezt a kérdést akár meg is mutathatnád neki.

aug. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nekem is olyan lett ma, lehúztam és kimostam a többi ruhával, nyoma sincs. Balesetek előfordulnak, menstruálni természetes, az a bolond aki emiatt szúrós szemmel néz rád, főleg ha az nő.
aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!