Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hova kell fordulni ilyenkor?

Hova kell fordulni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Kicsit több, mint egy hete vettem észre nem a mellemben, hanem közvetlenül a mellbimbó mellett a bőrön egy dudort. Az egész nem túl nagy, de mintha picit növekedett volna. Talán egy csipeshez tudom hasonlítani, mert körülötte piros, most meg felfedeztem azt, hogy mintha lenne egy véres pont a közepén, tehát mintha valami megcsipte volna, de ebben nem vagyok biztos, mert az gondolom, már eltűnt volna. Nem fáj, néha kicsit viszket. Annyi, hogy 9,5 hónapja szültem, volt tejem 7 hónapig, valamint Azalia fogamzásgátlót is szedek. nem tudom így a hormonok mennyire befolyásolhatják ezt a dolgot. Néha előfordul pár hetes vérzés is, ezt a gyógyszer számlájára írom, mivel van ilyen mellékhatása. Most is volt, pont mára múlt el. Ez milyen probléma? Nőgyógyászat, bőrgyógyászat, esetleg endokrinologia? Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget.

aug. 6. 06:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyàszat.
aug. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!