Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvely lazító gyakorlatokat...

Hüvely lazító gyakorlatokat hol találok az interneten ?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak erősítő,feszesítőt találok,ha beírom a keresőbe. Nekem hüvely lazító kellene,sajnos vaginizmussal küzdök,és eszméletlen görcsben van a hüvelyem aktuskor,tampon nem megy fel,illetve nőgyógyászati vizsgálat is nagyon fáj.
aug. 5. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Tampon helyett nem jó a betét?

Nőgyógyászati rákszűrés szintén nem kötelező

aug. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 a tüneteket oldjuk meg, ne a kiváltó okot. Ügyes vagy! Egyébként ez engem is érdekel, ezzel küzdök. Csak ezek mellett nekem 12 éves korom óta menstruáció zavaraim vannak, szedtem már vagy 5 féle fogamzásgátlót, azok még jobban rátettek.
aug. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ehhez nem gyakorlatokra van szükség, az ok nem fizikai, hanem pszichikai, ezért egy jó szexuálpszichológusra van szükség.

A hüvelyizmokat erösítö gyakorlatok automatikusan a lazítást is elösegítik, mint minden izomerösítés, lelazulás nélkül nem lehet egy izomot megfeszíteni.

aug. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1-es: szex helyett meg szedjen nyugtatót vagy milyen ötleted van???? Ha valakinek egészségügyi gondjai vannak, akkor mindig az okot kell megkeresni és megszüntetni, nem pedig megkerülni a problémát.
aug. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!