Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pcos! Mit csináljak? Semmi...

Pcos! Mit csináljak? Semmi nem segít!

Figyelt kérdés

Pcos-em van évek óta. A nőgyógyászom fogamzásgátlót írt fel amit szedtem évekig is nagy duzzogva. Majd abbahagytam( nem baba miatt). Egyszerűen kezelhetetlen az egész.

Nem eszek össze-vissza. Nem eszek sok ch-t. 1200 kcal körül szoktam enni. Eljárok kocogni, bicózni is hetente 4-5 alkalommal. Szedek D-vitamint nagy dózisban, omega 3-at, folsavat, K-vitamint amit ajánlani is szoktak. És semmi….nem fogyok a mozgás ellenére sem, úgy se hogy számolom a kalóriákat, és közel se lépem túl a 160ch-t. Nincs pajzsmirigy problémám se. A menstruációm egyre rosszabb….már 3,5 hónapja nincs. Kinek mi segített?



aug. 5. 10:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

De nem éhezek😮 nagyon jól érzem így magam, hogy így étkezem. Csak valahogy nem jön az eredménye:((

Többet szerintem nem is tudnék enni.

Szeretnék majd idővel súlyzóval is edzeni igen😊

aug. 5. 14:53
 12/12 anonim ***** válasza:
1200 tényleg kicsit kevésnek tűnik. Figyelj arra, hogy reggelire meglegyen 30g fehérje. Sok hal, zöldség. Nekem ami még segített, az az Inofolic (de lehet más Mio izonit is, csak én ezt próbáltam) és a fodormenta tea.
szept. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!