Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tisztítsam ki a hüvelye...

Hogyan tisztítsam ki a hüvelyem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

CNS kúpot és kenőcsöt írt fel az orvos és végigcsináltam a 10es kúrát. Azt mondta úgy a legjobb ha a kúpra is rakok kenőcsöt. Igen ám, csak most h vége van, még mindig jön ki kenőcs maradvány, elég undi..Hogyan tisztítsam ki? Csak irrigálással lehet, vagy van más módszer is? Ha csak irrigálni lehet nincs valami egyszer használatos fajta hogy ne kelljen egy vagyont költenem a készülékre?


Köszi!


2010. nov. 1. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nehogy irrigálj!

Mikor hagytad abba a kúrát? A kenőcs nagyon maximum 2 nap alatt távozik, mert a hüvely tisztítja magát.

2010. nov. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Várd ki,szerintem is! Ilyet még nem is hallottam a kúpra krém,gagyi.
2010. nov. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fogod a zuhanyrózsát,kellemesen meleg vízre állítod,majd odateszed a hüvelyedhez,és hagyod hogy belefolyjon a víz. Érezni,fogod,ha megtelt olyankor kicsit tágul. Ekkor már nem engedsz bele többet. Összeszorítod a hüvely izmaid (mint mikor visszatartod a pisit/kakit) majd pármásodperc múlva nyomsz. Ekkor kiürül a víz és a kúp maradványa a hüvelyedből. Teljesen ingyenes,teljesen hatásos,teljesen biztonságos. :)
2010. nov. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!