Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pajzsmirigy alulműködés...

Pajzsmirigy alulműködés plussz Ir betegségben meglehet kopaszodni?

Figyelt kérdés

Pm alulműködèsem ès IR em van.

Mindkettőre gyògyszert szedek.

A hajhullàsom egy ève kezdődött de nem csökken. A pajzsmirigyem most àllt be vagyis mùlt hònapi kontrollon màr jò èrtèket mutatott.

De ömlik a hajam szò szerint.

Fèlek màr hajat mosni ès a fèsűlködni...lesz ez jobb mert màr lelkileg kivagyok



júl. 29. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
A pajzsmirigy alul vagy túlműködés tünetei nem múlnak el azonnal, ahogy sikerül a hormon szinteket beállítani. Akár több hónap is beletelik sajnos. De azért javul lassan. Nekem hajhullásra a nagy adag B vitamin segített.
júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudsz nekem segìteni? A b es a b12 az ugyan az?
júl. 29. 19:41
 3/4 anonim ***** válasza:

A B12 a B vitaminok egyik fajtája. Én a BioCo B Vitamin Komplex Fortét szoktam szedni, amikor jobban hullik a hajam. De vannak más hasonló készítmények is. Nekem kb tizenöt éve derült ki pajzsmirigy túlműködés autonóm adenóma következtében, évekig tartott beállítani, közben volt

alulműködés is. Aztán egyik lebeny eltávolítása, azóta pótlás kb tíz éve. Ír-em viszont sosem volt.

júl. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is van mind a kettő. Derékig erő dús hajam van. Lehet gyulladásban van a pajzsmirigyed. A gyógyszer beállítja és nem lesz gond. Én terhessèg után voltam így, azt hittem az összes kihullik, de rendeződött az is. :)

júl. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!