Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Symicia fogamzásgátlót szedek,...

Symicia fogamzásgátlót szedek, az első levél elfogyott. Ma van a 4. Napja a tabletta mentes hétnek, de még mindig nem jött meg, mire számítsak?

Figyelt kérdés

Mielőtt elkezdtem szedni, nagyon felborult a sok stressztől a szervezetem és a hormonrendszerem, és 23 napos lett az egyik menzeszem, a melleim tele lettek csomókkal, amik csak most kezdtek csökkenni. Terhességi laborteszt negatív lett, emiatt gondoltam elkezdem szedni a bogyót, hogy legalább a menzeszem miatt ne kelljen idegeskedni. Ezalatt a 3 hét alatt voltunk együtt többször is a párommal, de mindig óvszerrel helyesen védekeztünk, nem volt szakadás se semmi problémánk vele.


Viszont a szedés előtt 1,5 héttel már a szokásos 2 napi normál állagú székelés helyett naponta hasgörcsös lazább, majd egyre hígabb jellegű lett amit ürítek. De ez a fogamzásgátló szedése mellett is és most is végig fennáll. A tablettát mindig este 18kor szedtem be, de székelni csak reggel kellett így úgy vélem hogy fel kellett volna rendesen szívódnia, vagy nem?


Miért nem akar megjönni? A szedés alatt szinte minden nap menzeszes görcseim is voltak, mióta szünet van, semmit nem érzek. Mostmár kezdek ideges lenni.



júl. 28. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:

23 napos volt a menstruációd? Nem inkább a ciklusod? :)


A fogamzásgátló tabletta 4 óra alatt felszívódik. És nem a lágy kaki csökkenti a hatását hanem ha sorozatosan kileheled a lelkedet a budin napokon át.


Fogamzásgátló tabletta szedése során a vérzésnek (ami NEM menstruáció) a szünet EGYIK napján kell kezdődnie. Ez lehet az utolsó nap is.

júl. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rendben van, köszönöm szépen!

És igen, ciklust akartam mondani, nem menzeszt. Bocsi ^^


Csak most szedek ilyet először, és nem tudtam hogy aggódjak-e.

júl. 29. 23:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!