Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használ valaki fogamzásgátló...

Roxana03052419 kérdése:

Használ valaki fogamzásgátló tapaszt?:) megyünk horvátba nyaralni félek hogy leázik. Valamint mindig ilyen fekete ragasztos lesz körülötte. Másnak is?

Figyelt kérdés

júl. 23. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Minek az?
júl. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Többen mondták, hogy leázik, de nekem még nem tette. Bár én "egy tapaszt" csak egy nap áztattam több órát, nem napokon keresztül. Sajnos nekem is fekete szöszös körülötte, de amúgy is olyan helyre rakom, ahol takarja a bikini.

Leázás ellen esetleg megpróbálhatod azt, hogy vízálló ragtapaszt ráraksz. Egy próbát megér.

Nekem jelenleg legnagyobb bajom az, hogy mostanában a felső műanyag rétege "elmászik", a tapadós ott marad, illetve felgyűrődik egy egész nagy része. Pedig eddig olyan jól kijöttünk egymással. :(

júl. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekemis olyan mintha csúszkálna. Nameg azert irattam

Fel mert 3. Nap mindig

Erős a menzeszem és zavarja a mindennapjaim főleg melóba.. aztmondta a nődoki hogy már az első felrakás után lecsökkenti a menzeszt.. hat mostis ömlik.. előre félek igy bemenni ma

Dolgozni… új melohely persze.. félorankent tampon

Csere vagy átázok.

júl. 25. 07:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Tampon + betét együtt esetleg amíg ilyen erős? Vagy eldobható mensibugyi?
júl. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen ugy csinalom csakhat ugye mar erzem h a tampon tele es zavar . Elkell menjek wcre.. :( neked lecsokkent a mensid a tapasztol?
júl. 25. 08:12
 6/6 A kérdező kommentje:
Nodokim szerint valtanom kell mert mar igy harom nap hasznalat utan is kevesebb mensinek kellene lennie.. en azert megvarom a kovetkezo mensimet..
júl. 25. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!