Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló elkezdése nem...

Fogamzásgátló elkezdése nem menstruációs napon (lehet ilyet?)

Figyelt kérdés

Sziasztok

Elkezdtem szedni egy fogamzásgátlót ami nem vált be, erős vérzésem volt már az elejétől, feladtam a szedését. Ma voltam a dokimnál, felírt egy újjat (gracial) és azt mondta várjak pár napot, kezdjem el szedni jövőhét hétfőn. Viszont mindenhol azt írják áttérésnél h végig kell szedni az előző gyógyszer elkezdett levelét, ami nálam ugye nem valósult meg. Ebből lehet probléma? Hogy csak úgy random elkezdem szedni. Tudom hogy a nőgyógyászom mondta de nagyon parás típus vagyok. Arra lennék főleg kiváncsi h volt e már valakivel ilyesmi? Valamint h ha így kezdem el szedni mikortól véd vajon (erre se találtam információt). Tudom h meg kellett volna magától az orvostól kérdeznem ezeket de nagy idegességemben elfelejtettem...



júl. 19. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:
0%

Eleve nem szednék fogamzásgátló tablettát. Gondold el mennyire tönkreteszi a szervezetedet ha ilyen tüneteket produkálsz már pár tabletta után... 7 évig szedtem de soha többé.


Na de hogy a kérdésre is válaszoljak. Én végigszedném a jelenlegi levelet. Majd utána megtartanám az 1 hét szünetet ahogy kell. És az új gyógyszer új levelét szedném be utána. És a biztonság kedvéért az új gyógyszer első levele alatt még óvszert használnék.

júl. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!