Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakinek okozott nőgyógyászat...

Valakinek okozott nőgyógyászati ciszta hajhullást?

Figyelt kérdés

Szóval 2 éve hullott a hajam rettenetesen amikor kiderült, hogy egy férfi ököl nagyságú ciszta van a méhem mögött.2.5 hete eltávolították a cisztát a bal petefészkemmel és vezetékemmel együtt.Egyik orvos sem ad normális (egyértelmü) választ, hogy akkor most okozhatta ez a ciszta a hajhullást vagy sem...ha igen, akkor mennyi idő amíg csökken a hajhullás mértéke és visszadúsúl a hajam hetek...hónapok?


Valaki volt hasonló helyzetben? Ki lettem vizsgálva pajzsmirigyre, vitamin hiányra (minden rendben volt), voltam fogorvosnál, a női nemi hormonok is rendben vannak, fogytam 25 kilót de a hajhullás megmaradt.Ebben a műtétben bízom, hogy megoldódik a helyzet ìgy, hogy eltávolították azt a cisztát...mert ha nem ez okozta igazából fogalmam sincs merre induljak tovább a problemámmal.😪


júl. 22. 21:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem egy narancs méretű ciszta voltbavpetefészkemen de nem tapasztaltam hajhullást pont hogy elkezdtem szőrösödni odalent
júl. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!