Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati ultrahangot...

Nőgyógyászati ultrahangot (ciszta, mióma miatt) megcsinaljak menstruáció alatt?

Figyelt kérdés

máj. 2. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem. Már csak a fertőzések miatt sem kellene.
máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hüvelyi uh lenne, csak hasi és kismedencei. Mára lett volna időpontom de 4 nappal hamarabb megjött a menstruációm. Hívtam volna tegnap az uh-t hogy megkérdezzem, de nem vették fel. Köszönöm szépen a választ.
máj. 3. 05:32
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Hasi uh-t ezekre felesleges. Mondd le és menj olyan helyre mensi után, ahol hüvelyit csinálnak.

Hasi uh-n a miómából meg a cisztából annyit látnak, hogy "valami van ott", de hogy pontosan mi és hol, azt nem fogják tudni megmondani.

máj. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a választ. Nem mentem a mai időpontra. Lemondtam és kérek új időpontot.
máj. 3. 11:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem csináltak úgy hüvelyi ultrahangot, hogy épp megvolt. Mivel tünet is lehet, hogy összevissza jön meg így emiatt nem küldenek elmm
máj. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy írtál. Neten én is olvastam, hogy elméletileg a menstruáció nem akadálya az uh vizsgálatnak, de inkább megyek, ha már elmúlt.
máj. 3. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!