Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menopauza, idővel rosszabb lesz?

Menopauza, idővel rosszabb lesz?

Figyelt kérdés

Kemoterápia miatt 42 évesen abbamaradt a menstruációm, ennek most már 6 éves. Szerencsére semmilyen tünetem nem volt, nem híztam el, nem izzadok, nincsenek hőhullámok. De most a bátyám felvilágosított, hogy ez később rosszabb lesz, ez igaz? Anyukám azt mondta annak idején kb. 10 évig szenvedett vele, aztán utána nem volt már tünete.

Eddig a nőgyógyászom is csodálkozott, hogy ilyen könnyen megúsztam. Persze a betegség után legyen már valami könnyebb is.



júl. 19. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy rosszabb lesz.
júl. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz már semmi se ha eddig nem volt. Más klasszikus menopauzás dolgot is tapasztaltál, vagy csak annyi hogy nem vérzel havonta?


(Hüvelyszárazság, libidó változás, hangulatingadozás, mellek változása)

júl. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A szexhez semmi kedvem, de gondolom, hogy ez azért is van, mert 20 éve együtt vagyunk. A mellemen mit kéne érezni? Zizibb nem lettem, mint voltam.
júl. 20. 22:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Eddig mar bőven lezajlott minden. Semmi nem lesz rosszabb ezutan. A bátyád foglalkozzon a huzalkészítéssel tovább a gyárban. Ne téged világosítson, inkább önmagát
aug. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!