Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mercilon fogamzásgátlótól...

Mercilon fogamzásgátlótól rosszabb a bőröm?

Figyelt kérdés

Elsősorban nem a bőröm kezelésére kezdtem el szedni de reménykedtem benne hogy segíteni fog mert elég csúnya volt a bőröm mindig is.

1 hete kezdtem el a 3. levél fogamzásgátlót és még semmi javulás, sőt rosszabbodott is szerintem. Mély nagyon fájdalmas gyulladt és viszkető pattanások jelennek meg.

Szedjem még majd a következő csomagot vagy irassak fel inkább másikat? Valakinek volt hasonló?


máj. 27. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pattanásaidra akarsz tabit, akkor inkább dienogest tartamút szedj, az való erre, nem az, ami a Mercilonban van. Persze a legjobb (mármint erre a panaszkörre) a cyproteron acetát, de az magasabb ösztrogéndózissal van kombinálva, annak a legnagyobb a trombózisrizikója.
máj. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oh értem.. Akkor ez nem is segített volna soha ebben?:(
máj. 28. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!