Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció közben fertőzés?

Menstruáció közben fertőzés?

Figyelt kérdés
Menszi közben kellemetlen érzés jön elő külsőleg majd utána már belől is érzem.Mar voltam dokinál vle akkor írt gyógyszert kúpot mert még gyulladásos.is lett.Következő menszikor megint volt vmi fertőzés.Most megint és mindig menszikor.Sárgás zöldes folyásom is volt, 2 napjafeltettem egy gynophilus restoret.Betetet is sensitivet használok,előtte illatosítottat használtam.Már kikészít....😪

#Visszaterohuvelyfertozes
júl. 19. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:

ugye nem a balatonon voltal vagy ferto to esetleg valami folyo


mindegyik telefertozott most nyaron. a balaton foleg. gusztustalan. Azt ha lenne eleg penz. az EU-ben vagy onkormanyzatoknak akkor ki kene alaposan tisztitani minden nap ejszaka es tilos bemenni. eros tisztitoval mert sorra jonnek a kerdesek fertozes miatt es a balatonon voltak, hogy igy viszket a seggem ugy viszket a farkam elegge egeto erzes a huvelyben stb.. ez igy nem allapot Jobb lenne menni valami zart helyu nagyobb helyre ahol tisztitjak rendesen a vizet es atlatszo.

júl. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem voltam strandon és sehol,mert emiatt se merek.
júl. 20. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!