Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elhúzódó menstruáció?

Elhúzódó menstruáció?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom sokadik kérdés ez. De hátha valakinek lett több tapasztalata. Tudom nem is játék ez. 10 napja menstruálok, az első 5 nap sem volt túl erős amilyen szokott lenni. Betétet használok ha nem illene 3 óránként cserélgetni szerintem 2 napig simán lehetne bent egy normál betét tehát minimálisan vérzek. Nem szedek gyógyszert, se vitamint, párkapcsolatom van és védekezünk is. Eddig mindig pontosan megvolt 1-1 nap csúszással max 7 nap volt eddig az elmúlt években. Tudom keressek orvost meg nem orvos itt senki csak volt már valakivel hasonló, esetleg aki volt orvosnál vele mit mondtak, mit írtak fel?

júl. 12. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Mikor voltál utoljára nőgyógyásznál? Mikor készült nőgyógyászati vagy hasi UH?
júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
23, fél éve voltam, minden rendben volt.
júl. 12. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!