Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hét után újra megjött?

2 hét után újra megjött?

Figyelt kérdés

14 napja volt menstruációm. Tegnap újra elkezdtem vérezni de nem olyan állaga van mint a menzesznek hanem hígabb és mintha megvágtam volna a karom olyan. De olyan erős mintha rendesen menstruálnák.

Egyik pillanatról a másikra le ver a víz és melegem van. (Tudom meleg van és nyár van de előtte nem tapasztaltam ilyet.)

A melleim meg vannak dagadva és fel vagyok puffadva.

Mi lehet velem? Meg vagyok ijedve mert sosem történt még ilyen velem. Valaki tudna valami okosat mondani?

Teszem hozzá két hete költöztem haza németországból vissza szerbiába. Lehet a hormonok meg a levegő vagy nemtudom mire gondoljak…



júl. 11. 01:54
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem menj el egy nőgyógyászhoz. Nekem is volt egyszer, hogy 14 napra jött meg. Még évekkel ezelőtt. Nem volt semmi különösebb oka, valószínűleg a hormonok. Az is számít hány éves vagy.
júl. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
22 vagyok.
júl. 11. 03:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Mármint konkrétan 14 napja volt az előző menstruációd 1. napja? Vagy 14 napja múlt el a vérzés, és a ciklus 21. napja körül vagy? Nem mindegy!
júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!