Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Konizáció előtt-után?

Konizáció előtt-után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Konizációm lesz hétfőn és fogalmam sincs,hogy hogyan készüljek fel. Nem igazan tájékoztatott a doki. Reggel 7re kell mennem és kb ennyi.

Még azt sem tudom,hogy hidegkéses vagy loop conisatio lesz-e. Szóval mennyi kórházi tartózkodásra lehet számítani? Mit vigyek?

Egészségügyi betét,

pizsama vagy hálóing

Műtét alatt miben vagy?

Fogamzásgátlót ugyanúgy szedhetem a vérnyomascsökkentőmmel együtt és aznap reggel is?

Éhgyomorral kell menni? Mondjuk amúgy se tudnék enni.

Barmilyen infó jól jönne.


júl. 10. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 conisatiom volt. Egy napos bent alvós műtét. Reggeli gyógyszert be kell venni pár korty vizzel, de enni nem szabad. Borotvalkozz meg alul. Hálóinget kapsz a kórházba. Betétet nagy méretűt vigyél, több bugyi (nem tanga), fürdőköpeny, papucs, pohár, evőeszköz, törölköző, törlőkendő, fogkrém, fogkefe, asvanyvíz, fésű, folyékony szappan, mobil töltő stb.

Reggel felvétel, délelőtt műtét. Utána pár órával már ihatsz. Este már ehetsz is. Másnap reggel vizit és ha oké minden mehetsz haza kísérővel többnyire, de kórháza válogatja.

júl. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szuper vagy, köszönöm!
júl. 11. 00:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Mielőbbi gyors felépülést.
júl. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!