Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők, lányok! Ti is tapasztaljá...

Nők, lányok! Ti is tapasztaljátok ezt a furcsa dolgot/érzést edzés közben vagy csak én? Ez normális?

Figyelt kérdés
Na szóval ezt elég nehéz lesz kifejtenem, mert fogalmam sincs hogy magyarázzam el nektek hogy értsétek, mert egyszerűen nem tudom szavakkal körülírni. Ez egy csöppet "komolyabb" téma, légy szíves úgy álljatok hozzá, ha már ezt olvassátok. 😽 Szóval az van hogy mostanában egész sokat workoutolok otthon, és bizonyos gyakorlatoknál (kb a többségénél) van ez, (majd utólag felsorolok pár példát), és ugye régen is csináltam ezt az otthoni edzést az eszköz nélküli gyakorlatokkal, és anno is pont emiatt hagytam abba. Tehát a lényegre térek, megpróbálom összefoglalni. Szóval mikor bizonyos gyakorlatokat csinálok, -lásd a példákat- akkor egy ilyen nagyon fura érzés jön odalent, de tényleg nem tudom mihez hasonlítani, nem fájdalmas, de nem is jó, ha már egy picit is érzem, általában megállok, de javarészt ilyenkor egyszerűen nem tudom kikerülni, hogy ha tényleg mondjuk megcsinálok egymás után 4 felülést, úgy hogy a levegőben volt a lábam egy minimálisan, és már nem csak kezdem érezni, hanem konkrétan elkap ez a "fura érzés" már megint akkor így a jobb lábamat ráteszem keresztbe a balra, és izomból szorítok, míg ez el nem múlik, de így mindenhogyan amit el tudtok képzelni ilyen szenvedősen hasra fekszem meg az oldalamra, meg a másik lábammal ugyanezt...😂 szóval hogy ez egy kellemetlen érzés, és alapból így is reagálok rá, de már reflexből, és továbbra sem tudom, hogy magyarázzam el magát az érzést, amint mondtam nem fáj, de mégis kellemetlen, és valamiért még valami olyasmi ugrik be minthogyha ilyen viszkető érzés, vagy csiklandozó lenne, de nem! Vagy legalábbis tényleg csak egy minimálisan mert fogalmam sincs továbbra sem hogy mihez hasonlítsam, de ha valaki esetleg tudja, nagyon megköszönném! Más is járt így, vagy ez csak velem van így? Ha valaki ezt jobban ki tudná fejteni, vagy elmondani, hogy mi ez, mert remélem ez normális (bár nem hinném hogy az)?

júl. 9. 20:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Legnagyobb ellenségem pl a crunch kicks, és reverse crunches. De főleg azoknál van igazából ahol lábat kell emelni, de kétségkívül akkor a legrosszabb, ha háton fekve. Illetve még azt tapasztaltam, tudjátok van az hogy négykézláb állsz, és egyszer az egyik, máskor a másik lábadat kell emelni, de van még több ilyen egy láb emelős gyakorlat is, na és azt vettem észre hogy sokkal durvább, amikor a jobb oldalon csinálom, vagy a jobb lábamat emelem.
júl. 9. 20:20
 2/3 Metionin ***** válasza:
Mármint a hüvelyedben fura? nem lehet, hogy a hüvely izmait szorítod össze amikor végzed a gyakorlatokat?
júl. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem most ennyi jött le: "Jááj, nem tudom elmondani, de azért megpróbálom, szóval nem tudom leírni, de fura és nem fura is, olyan izé, szorítok, aztán elmúlik, aztán megint"


Hát ebből okosabbak lettünk.

júl. 10. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!