Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordul veletek is, hogy...

Előfordul veletek is, hogy hüvelyi folyás nem a bugyi közepén lévő dupla anyagra megy, hanem fentebb, ahol már csak egy rétegű a bugyi? Normális?

Figyelt kérdés
Csak mert ugye a bugyikba azért tesznek 2 rétegű anyagot, vagy azt a "zsebet" hogy arra menjen a folyás. De mi lehet az oka, ha nem oda megy, hanem előre, a zseb fölé, ahol már csak egy rétegű a bugyi? Járt már valaki hasonlóan? Normális?

tegnapelőtt 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy normális 😅 Bugyi szabasától függ. Tegyel be tisztaságit.
tegnapelőtt 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy csomószor úgy járok sajnos. Gondolkodtam már rajta, hogy miért lehet: a bugyiknak ennyire rossz a szabása vagy én vagyok valahogy anatómiailag úgy kialakítva hogy rám egyik se úgy passzol, mert máshogy vannak a formáim. Nem tudom. De mindegyik fajtánál így járok.
tegnapelőtt 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Ezert van a tisztasagi betet
tegnapelőtt 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A bugyik nem emberi testre vannak tervezve, hanem arra, hogy hogyan a legkönnyebb őket megvarrni. Én varrok magamnak is meg pénzért is (ruhákat általában, nem bugyit), és a legtöbb bugyi amit eladnak boltban az nem jó kb a nők 90%-ának csak már hozzászoktunk. Semmi bajod nincs, ha nem a dupla részre folyik, nem a te hibád hanem a bugyi szabásának.
tegnapelőtt 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális, ha nem középen hagy nyomot, persze. Tegyél be tisztasági betétet, ha zavar.
tegnapelőtt 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha elcsúszkál a bugyi akkor persze fent is összekeni..
ma 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen Bela, elofordult
ma 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!