Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg a méhnyakrákszűrés is...

Tényleg a méhnyakrákszűrés is kötelező lesz de én még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
öreg vagyok és még szűz vagyok ilyenkor mit mondjak
júl. 1. 10:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

10

Miért kellett jelenteni? Nem értem, tényleg nem. Vagy lemaradtam valamiről?

júl. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
Velem is ugyanez van, én egyszer már voltam szűrésen, én szívesen el is mennék rendszeresen, csak félek a megalázó megjegyzésektől, én sem 20 éves vagyok már.
júl. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
És ha nem megyek el és megbüntetnek?
júl. 3. 22:11
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló. Szűz vagyok, de már 30 múltam.

Emellett, ahol van az állandó lakcímem, onnan elköltöztem, egy bántalmazó családtól. Most költözzek vissza hozzájuk, hogy mehessek szűrővizsgálatra? Mert a levél ezügyben odamenne.

tegnapelőtt 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Kényszeríteni emberi számítás szerint nem fognak. Az is meglepne, ha le tudnák vezényelni ezt az egészet. Úgysincs rá kapacitás (sem a szűrésre, sem az esetleges onkológiai kezelésre), és ezt ők is tudják. Mondjuk a szűrésre így is úgy tervezik, hogy bevonják a magánszektort, de onkológiai kezelés amennyire tudom, egyelőre nincs magánúton. Mekkora öngól lenne, ha kiszűrnének egy csomó beteget, akiket nem tudnak ellátni...
tegnapelőtt 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Lehetsz szüzen is HPV-S. :)) Én is kaptam egyet pedig akkor még szűz voltam.

Egyébként én se szívesen mentem először nőgyógyihoz, de még mindig jobb megnézetni magad, minthogy valami bajod legyen. Ezt úgyis ajánlott elvégezni évente később.


Nem védem az államot, isten ments, de azért ne gondoljatok egy ngy. vizsgálatra megalázó dologként. Sokan nem mennek el pont emiatt, aztán később már késő. Halt már meg a környezetemben 24 éves fiatal így. Sajnos.


A férfiaknak se lenne rossz valami ilyesmi🤨🧐

tegnapelőtt 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!