Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg a méhnyakrákszűrés is...

Tényleg a méhnyakrákszűrés is kötelező lesz de én még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
öreg vagyok és még szűz vagyok ilyenkor mit mondjak
tegnapelőtt 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom. Én is hasonló helyzetben vagyok, én úgy tudom, eddig a legtöbb nőgyógyász nem végezte el, de azért akadt kivétel. Persze, ha kötelezik rá őket, akkor nyilván elvégzik, mi nem számítunk, csak a papír, hogy ők mennyire jól gondoskodnak rólunk, meg a pénz, amit ezért felmarkol majd valaki:( - már ha hagyjuk. Nekem nem áll szándékomban. Mi sokkal kevésbé vagyunk veszélyeztetettek, mint akik élnek nemi életet (én fogamzásgátlót se szedtem soha ciklusbeállítás miatt sem és nem is dohányoztam soha; úgy tudom, ezek a főbb kockázati tényezők). Szóval hadd döntsem már el én, hogy ennyire kis kockázatot vállalok-e. Azért azt valahogy ne tudomel hinni, hogy a fizikai kényszerítésig (vagy az emlegetett 5 milliós bírság kiszabásáig) fajulhatna a dolog, bár sajnos ebben az országban már lassan ez is elképzelhető lesz:(
tegnapelőtt 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de most olvasom még csak tervbe van
tegnapelőtt 11:21
 3/12 A kérdező kommentje:
de ez milyen már ez nem egy fertőző valami
tegnapelőtt 11:22
 4/12 A kérdező kommentje:
én egyszer voltam azt mondta hogy nem csinálja meg
tegnapelőtt 11:30
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Akkor keress másik dokit, aki megcsinálja! Attól mert szűz vagy még simán lehet neked is méhnyakrákod! Az egyik barátnőmet sem vizsgálta soha az orvos, mert szűz. 46 éves volt, mikor kiderült, hogy baj van. Neki addigra a teljes méhét ki kellett venni. Az új dokija szerint ez egy elavult nézet, hogy szűzeket nem vizsgálnak. Nem csak a HPV okozhat méhnyakrákot és a szűzesség ténye rohadtul nem érdekli a rákos sejteket...
tegnapelőtt 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

5

Nem igaz, amit írsz. A hpv a fő okozója a ráknak. Az pedig szexuális úton terjed.

Én sem vizsgáltatnám meg magam. Sem szüzen, sem nem szüzen.

Ez hadd legyen már az egyén döntése!

tegnapelőtt 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

Ugyan ebben a szituációban vagyok 28 évesen.

Szűz vagyok, sosem dohányoztam, nem szedtem soha fogamzásgátlót...

Megspékelve azzal, hogy mivel sosem volt okom rá így még nem is voltam soha nőgyógyásznál...

Rohadtul dühítő, hogy most köteleznek rá ha akarom, ha nem...

De ha ki fogok valami bunkót esküszöm addig élt, fejbe rúgom...

(Pedig alapvetően nem vagyok agresszív típus)

tegnapelőtt 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
49%
25 vagyok még szűz vagyok még nem voltam ilyen vizsgálaton elégé parázom én is
tegnapelőtt 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

7,8

Nem kell mennetek, és el sem tudom képzelni, hogy ezt be merjék vezetni. Ha neadjisten bevezetik, akkor meg lehet támadni jogilag. Egy biztos; én eddig sem mentem, és ezután sem fogok emmilyen invazív, megalázó vizsgálatra elmenni.

tegnap 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te a 25 éves kérdező vagy, csak az ő kérdéseit már jelentettük.
tegnap 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!